SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prishtine. Shitet ara ne taukbahqe tek varrezat e jahudive rruga Abdyl Lahu .
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
ID e produktit :
50597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ara tek varrezat e jahudive rruga Abdyl Lahu .
Toka i ka 35 ari dhe me dokumentacion te rregullt.
Cmimi me marrveshje.
Telefon 044-162-171
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
045245184
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »