SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira ne Ulpiane te Konviktet , 1 Dhome te gjumit, Kuzhine si dhe Banjo Qmimi 230 Euro nr 044/184/160
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
50609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira ne Ulpiane te Konviktet , 1 Dhome te gjumit, Kuzhine si dhe Banjo Qmimi 230 Euro nr 044/184/160
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »