SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Banesa dhe Shtepia me Qira ne Keto Lagje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
50656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj Banesa dhe Shtepia me Qira ne Keto Lagje


- Dardani

- Bregu Diellit

- Emshir

- Kalabri

- Qafa

- Sllovenia Sportit

- Ulpian

- Lagje Spitalit

- Te Parku i Qytetit

- Shk.F. Elena Gjika

- Teatri Dodona

- Aktash

- 4 Llullat

- Lagje Muhaxherve

- Dragodan

- Pejton

- Qender

- Tophane


- Banesat kerkohen për:


- Banim

- Zyre

- Me mobile

- Pa mobile

- Qdo banes-shtepi leshohet me depozit.

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »