SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa ne qender te kinemaja ABC Rr,Rexhep Luci
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
50664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qendër – Banesë në SHITJE

Banesa gjindet në rr. "Rexhep Luci", kati III, 63m2 në Letra, e renovuar, me pamje në 2 anë, ka: dhomë dite të madhe, tryezari dhe kuzhinë me dalje në ballkon, dhomë gjumi me ballkon, banjo dhe koridor. Banesa shitet me mobile.
Çmimi 110.000 Eur.

tel. 038220880
044123275
049123275
e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »