SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Parcela në Shitje
Çmimi :
€77,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
50809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shiten 31 Ari

Parcela posedon infrastrukturë të plotë dhe gjendet në rrugë kryesore.

E gjerë 16m.

Parcela gjendet në lagjen e re (Rruga për Cerrnicë),200m prej rrugës Ferizait.

Mundësi kompenzimi banes ose parcelë në Gjilan apo Prishtinë

Çmimi i parcelës është 77.500 euro .

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »