SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Objekt dhe lokle ne qender te Qytetit
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
50821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet objekt dhe lokale ne qender te Ulqinit ,vendi eshte shum ideal per gjdo lami biznesi, Objekti eshte shum afer Komunes,Postes kryesore,S.Autobusave etj.
Eshte ne rrugen kryesore ma te frekunetuar te qytetit qe te lidh me dy Pllazhat,Objekti dhe lokalet i posedojn gjitha lejet.
Objekti ka gjithsejt 700m2, lokalet i kan 350m2 si dhe kati i siperm 350m2 vendi eshte ideal .
Kontakt 0038268733110 0038268413737
Informata rreth publikuesit
Valmir
Mitrovicë
+38649338661
RR.NENA TEREZ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »