SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi Exkluzive me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
310 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Shteg në Oborr
ID e produktit :
50944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• Shtëpia gjendet ne lagjen “Tefta Tashko” p.n (ish lagja “Janina”) ne Veternik, 300 m prapa Qendrës Tregtare “Grand Store”.
• Shtëpia është e Re (është ndërtuar ne Vitin 2012). Lokacioni ku gjendet shtëpia është shume i qete.
• Sipërfaqja neto e shtëpisë: 310 m2;
• Sip. e trollit: 3.70 Ari;
Te dhëna tjera për shtëpinë:
Kati përdhes:
• Dhoma e ditës, 40 m2/ gjendet ne katin përdhes. Është e pajisur me dy pale ulëse moderne (3x2x1), TV kabllovik, Kamine, dhe ka dalje ne tarrace.
• Kuzhina moderne, e pajisur me te gjitha elementet.
• Tryezaria ne hapësire te veçante (mundësia e qasjes nga korridori dhe nga kuzhina).
• Banjo me sip. 3 x 2 m (ne te cilën gjendet edhe lavatriqja);
• Tarasa me mbuloje (ne te cilën ka dalje nga dhoma e ditës si dhe nga kopshti), me ulëse moderne (3x2x1), shume te përshtatshme për ndeje dhe relaksim;

Kati i Pare:
• Tri (3) dhoma gjumi (secila me tarrace)
• Dy banjo (ne njërën ka qasje drejtpërdrejtë nga dhoma e gjumit).
• Garderoba;
• Biblioteka;
Bodrumi:
• Një dhome (20 m2);
• Depoja;
• Një hapësire e ndare ne te cilën është e vendosur nxemja qendrore;
• Garazha ( me nxemje).
Te dhëna te tjera:
• Dyshemeja e shtruar me parket te klasit te pare;
• Nxemja Qendrore me Pelet;
• Furnizim 24 h me uje nga ujësjellësi i qytetit/ Depo 1 000 litra + Pusi.
• Një hapësire shtese për parkim te automjetit ;
• Sip. e jashtme (stazat) dhe hapësira për parkim e shtruar me gurë te gdhendur,
• Kopshti me bare dhe pisha;
• Oborri i rrethuar me gilindera (pjesa e pasme me muri).
• Sigurimi me Alarm;
Kushtet :
• Minimumi i kohëzgjatjes se Qirasë: Sipas marrëveshjes.
• Çmimi i qirasë mujore: Sipas marrëveshjes.
• Menyra e pageses: Sipas marrëveshjes.
• Qiramarrësi është përgjegjës për dëmtimet fizike si dhe dëmtimet e tjera qe shkaktohen për shkak te pakujdesisë se tij.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »