SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa në Shitje
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
ID e produktit :
50953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa në katin e parë me 97m2 të banueshme.

Banesa posedon : Sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , dy banjo , një tualet dhe dy ballkone.

Dyer prej druri , dritare të plastikës me rolete, dyshemeja e tëra parket dhe pllaka të kualitetit të lartë.

Banesë e projektuar dhe ndërtuar me standarde të larta posedon ashensor, vendparking si dhe bodrum,nxemje qendrore.

Banesa gjendet në Fushë Kosovë.

Çmimi i banesës është 48.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »