SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa eksluzive me qira 110m2 ne lagjen Kalabria.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
50986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa eksluzive me qira 110m2 ne lagjen Kalabria.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te fjetjes, dy terasa dhe banjo.
Çmimi per qira eshte 380euro i diskutushem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »