SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa eksluzive me qira ne lagjen Arberia (ish Dragodan).
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
50998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa eksluzive me qira ne lagjen Arberia (ish Dragodan).
Banesa eshte ne katin e dyte ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, dy banjo dhe terase, me pamje shume te mire.
Parkim te mjaftushem si dhe Vendin e lodrave per femi.
Çmimi eshte 450euro.
Na kontaktoni ne nr:045 401 212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »