SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET LOKALI ME QERA 185m² + 185m² TE QAFA; PRISHTINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '14
Madhësia :
850 m²
ID e produktit :
51003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira lokali te Qafa ne Prishtine, me saktsisht te Kosova Petroli. Lokali eshte i pershtatshem per shume veprimtari. Lokali posedon dy kate, pra katin e pare(185m²) dhe perdhesen (185m²). Per me shume informata kontaktoni ne numrin 044 124 708!
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »