SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në Shitje
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
639 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
51025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne Shitje Laxhja Tophane 70 000 euro
kati i IV, 63.92 m2 (me mobilje si ne foto)
sallon me kuzhin moderrne, dhom gjumi, banjo ballkon, ashensor me kartel dhe garazh
Informata rreth publikuesit
ProHome Group
Prishtinë
044277987
Tphane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »