SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET BANESA ME QIRA PRAPA HOTEL SIRIUS
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
51082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA MBI SLLOVENIA SPORT PRAPA HOTEL SIRIUS, KATI IV,
79M2 NDERTIM I RI E MOBILUAR
RENDITJA:
DHOME DITE ME KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
SHPAJZ
BANJO
KORIDOR DHE BALLKON
BANESA LESHOHET PER FAMILJAR OSE FEMRA
QIRAJA 300EURO
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »