SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA 38M2 NE QENDER PERBALL KOMUNES
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
51089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET GARSONJERJA ME QIRA PERBALL KOMUNES
KATI IV, 38M2
RENDRIJA:
GUZHINE
DHOME DITE
BANJO
KORIDOR DHE
BALLKON
QIRAJA 220€
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »