SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE TOPHANE-TE SHKOLLA METO BAJRAKTARI
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
51103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne lagjen Tophane ngat shkolles fillore “Meto Bajraktari”. Banesa ka 90m², gjindet ne katin e 3 dhe ka kete renditje:

- Salloni me kuzhine
- 2 Dhoma te gjumit
- 2 Banjo
-korridor
-terasa

Cmimi per meter katrore i bie 800 euro.

Banesa mund te blehet me kredi 3 vjacare – pa kamate…(eshte fjala per gjysmen e pageses-gjysma e pare duhet te behet me kesh)

Pamjen e ka nga Jug-Lindja

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
044 433 667
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »