SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me Leje Ndertimi ne Mati 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
ID e produktit :
51122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Mat, afer stacionit 3A i autobuseve ne lagjen private. Shtepia eshte e kompletuar si dhe me Leje Ndertimi. Shtepia i ekspozohet ndricimt natyral nga lindja deri ne perendim te diellit ndersa pozicioni i mundeson pamje panoramike te malit perballe pasi qe nuk pengohet nga ndertimet.
Shtepia eshte e ndertuar nen mbikqyrje komplete te arkitektit si dhe ka dosjen e shtepise per gjithe cfare eshte punuar.
Statika e shtepise eshte e projektuar dhe ndertuar edhe per dy kate shtese.
Uje 24 ore ( + rezervuar) si dhe pusi per ujitje.
Ne ecje kembe prej 1 deri 7 minuta gjendet stacionin 3A i autobuseve, cerdhja, xhamia, ambulanca, shkolla fillore.
Casja ne rrugen B- Enver Maloku distance nga shtepia 800 m.
Siperfaqe banimi 324 m2, trolli 3 ari.
Si kompensim konsideroj banese ne kate te uleta. Shtepia shitet direkt nga pronari dhe per cdo info shtese kontaktoni ne tel ose email.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
+38649222115
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »