SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa te Ministria e Shendetesise
Çmimi :
€89,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
ID e produktit :
51158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tre minuta në këmbë nga Kafet e Vogla, apartamenti gjendet në hyrje të lagjes Arbëria (ish-Dragodan) dhe ofron të gjitha komoditetet e qendrës, me cmim shumë më të volitshëm. I orientuar kah jug-perëndimi, mjaft i qetë. Sip. 103 m2: sallon, kuzhinë gatim-ngrënie, dy dhoma gjumi, banjo, wc, korridor i madh dhe ballkon. Kati i shtatë, me lift, ka nënkulm që mund të përshtatet në hapësirë banimi, momentalisht i pashfrytëzuar. Apartamenti është i mobiluar në stilin "bohemian chic", me shije dhe origjinalitet. Cmimi prej 110,000 tani eshte 89.000euro. Zona është tepër e kërkuar nga ndërkombëtarët për qera. Ka furnizim të rregullt me ujë dhe rrymë. Bleresit i mbetet të sjellë vec gjësendet personale.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »