SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje me pamje te mrekullushme ne Prishtine.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
51180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne Prishtine, afer A.U.K dhe afer Germis.
Banesa eshte 90m katror, i ka dy dhoma te fjetjes, nje banjo, kuzhin dhe sallon, nje ballkon. Banesa gjithashtut ka nxemje ner parket e cilen e nxen te gjithe banesen. Gjithashtut ne banjo ka jacuzzi.
Banesa eshte e mobilume me mobile shume moderne dhe e ka nje pamje te mrekullushme nga germia me ajer te paster.

Nese jeni te interesuar vetum me lajmroni ne email: shqipe.qazimi@hotmail.com
apo ne numer te telefonit: 044-209-514
Informata rreth publikuesit
shqipe.qazimi
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »