SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 80m2 me qira në qendër prapa Hotel SIRIUS.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
51181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira në qendër prapa Hotel SIRIUS.
Banesa lëshohet vetëm për ndrërkombëtarë.
Banesa është eskrta e mobiluar dhe është na katin e II-të
Banesa ka këtë renditje:
2. Dhoma gjumi
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Koridor
Banesa ka ujë 24orë dhe është esktra e mobiluar.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333;
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »