SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke ne shitje - Prishtine
Çmimi :
€9,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '17
Madhësia :
3.92 m²
ID e produktit :
51184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli në Prishtinë (Llapje Sellë) - 3.92 ari. Vlera e shitjes është 9.600 ari. Është në pjesën më të mirë dhe më të përshtatshme të atij rajoni. Trualli është i parcelizuar, ka qasje në rrymë, ujë dhe kanalizim. Vend i qetë dhe ideal për banim. Për më shumë shikoni hartën dhe fotografitë. Ata që janë të interesuar mund të më kontaktojnë në 044 157 654.

Beje edhe ndrrim me veture dhe pjesen tjeter me pages.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044157654
Llapnasell [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »