SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne L:agjen Dragodan.
Çmimi :
€69,350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
51216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon. Banesa gjendet ne katin e gjashtë VI dhe posedon ashensor.Banesa ka 70.3 m2

Cmimi për m2 është 950 Euro
Cmimi Total: 69350 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »