SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Desi - E mobiluar
Çmimi :
€29,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
51230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa e– Kati i VII – 51.5 m2
Salloni + Kuzhina +, 1dhome fjetjes, ,1banjo dhe 1 balkon (ne xhama).
E mobiluar: Klima + Elementet e Kuzhines (aspiratori + frigoriferi + shporeti + makina e eneve + mikrovalja)
Rezervari 500L
Sallon: Kauqat + shanku me karrige + komoda e TV + tavolina.
Dhoma e Fjetjes: Rregalli.
Makina e larjes
Kaldatori

Mobilet dhe elementet jane moderne dhe te pa perdorura

Viber:+37745429940
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »