SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet/Jepet me qera Objekti2.200m2 qender te Prizrenit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '15
ID e produktit :
51244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet/Jepet me qera Objekti2.200m2 qender te Prizrenit.

Jepet me qera lokal , lokali, dyqan, Objekti Afarist në qender te Prizrenit.


Objekti në Prizren ndodhet tek rrethi I Benafit , ne ndertesen e firmes NTN MIRI, ne kete objek eshte vendosur Banka NLB dhe Banka BKT .
Pranë rrugës kryesore është shumë i përshtatshëm dhe plotësonë kriteret për të gjitha llojet e veprimtarive biznesore sikurse për :
- Banka
-Dyqane me qera , dyqan , lokali ipet me qira , lokale
- Spitale,
- Ordinanaca mjeksore,
- Qendra të trajnimeve,
- Univesitete e Kolegje të ndryshme arsiomore,
- Qendra tregtare, dhe shumë e shumë veprimtari biznesore.
Hapsira e këtyre lokaleve është DY Kate me sipërfaqe 2.200 m2 ne total .
Objekti eshte perreth ka afer 100 vendparkime te lira per Klientet.

Posedon Shkallet Levizese , shkallet statike dhe ashensor per 2 katet e biznesit.
Mundesi ndarje per vepritari sipas kerkeses.


NA KONTAKTONI NE JU BEJME ZGJIDHJEN E DUHUR!

Adresa: Ne Prizren perballe ish- qendres tregtare Benaf , ne objektin e firmes MIRI Sh.P.K .

NTN MIRI - Prizren
Tel : 049 303080 ; 049 184702
E-mail : ntnmiri@hotmail.com
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
N.t.N MIRI SHPK
Prizren
049184702
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »