SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes tokë
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '14
Madhësia :
10800 m²
ID e produktit :
51251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rruga By-pass-it Fier-Levan është 22 km e gjatë . Kjo tokë ndodhet 4-5 km larg bregdetit, gjithashtu 2 km afër Apollonisë, Muzeut Arkologjik Fier.
Sipërfaqet të cilat janë në shitje po i paraqes me poshte:
1) Sipërfaqja me 2535 m2 dhe pjesa 2000 m2 që janë ngjitur me rrugën kushtojnë 15 Euro m2
2) Toka me sipërfaqe 10800 m2 kushton 10 Euro m2 ndodhet 15 m larg rrugës.
Sipërfaqet e tokës janë me çertifikata pronësie të rregullta.
Nëse jeni të interesuar kontaktoni:
agustinmiraka@hotmail.com
Cel: 068 26 66 140
Me respekt Agustin Miraka
Informata rreth publikuesit
kerkojndihm
Fier [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »