SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepit në Shitje
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:50
ID e produktit :
51259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shiten dy shtëpi me 5 ari oborr.

Shtëpia e parë : posedon afër 70m2 të banueshme.

Shtëpia posedon :sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo si dhe bodrum.

Shtepia dytë posedon afër 90m2 të banueshme.

Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo.

Kati i dytë posedon: dy dhoma gjumi dhe një banjo.

Shtëpitë posedojnë infrastrukturë të plotë.

Shtëpit gjenden në lagjen “Dheu i Bardhë”.

Çmimi i shtëpive është 90.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »