SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Bregun e diellit
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
51287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit , rruga Mehmet Gradica ne katin e katert. Banesa ka siperfaqe prej 68m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi dhe banjo. Banesa leshohet me qira me cmim prej 450euro per muaj.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »