SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali me Qera
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:10
ID e produktit :
51296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Ipet kokali me qera me sipërfaqe prej 87m² të shfrytëzueshme.

Lokal i gatshëm për shfrytëzim , dyshemeja e tëra pllaka të kualitetit të lartë, posedon nxemje qendrore , një banjo dhe një depo, vendparking të mjaftueshëm.

Lokal i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme ,qëllime afariste dhe gjendet një vend shumë të frekuentuar,afër qendrave tregtare ne lagjën “ Arbëria”.

Qeraja mujore e lokalit është 800 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »