SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
51311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender te Prishtines perball komunes se vjeter ,rruga Meto Bajraktari.
Banesa eshte 86 m2 NETO,ne katin e katert me pamje te bukur kah qyteti dhe perbehet nga dy dhoma gjumi,sallon ditor me kuzhine,dy banjo dhe terase.
Ndertim me standard europian:parket bungu…
Banesa eshte me leje ndertimi.Kontrata noteriale mund te behet menjeher.
Kontakt:049/167153.
Informata rreth publikuesit
Ismet
Prishtinë
049167153
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »