SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat me siperfaqe te ndryshme ne Lagjen Arberia.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:08
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
129 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
51312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne Lagjen Arberia ish Dragodan.
Banesat me siperfaqe te ndryshmesi: 48m2 me nje dhome gjumi, 54m2, 89m2, 115m2 me tri dhoma gjumi, 129m2 me tri dhoma gjumi, me pamje na qyteti.
Parkim te mjaftueshem dhe garazha.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »