SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoje dy banesa me qira ne arberi per nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
51320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon dy banesa me qira per nderkombetare ne lagjen Arberia afer FiveStar Fitnessit.

Njera banese duhet te kete dy dhoma gjumi ndersa tjetra nje dhome gjumi, dhome dite, kuzhine, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 044 307245 dhe 045 550856
Ose nese keni foto te baneses na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »