SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepija me qira, dy kateshe ne lagjen Tophane.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
51332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija me qira, dy kateshe ne lagjen Tophane.
Shtepia ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje banjo dhe terase ne katin e pare, ndersa ne katin e dyte ka tri dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon. Shtepia ka garazhe.
Shtepia eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Na kontaktoni ne rn: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »