SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali me Qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
ID e produktit :
51336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Ipet lokali me qera me 160m² të shfrytëzueshme.

Lokali është komplet i rregulluar me pllaka, me infrastrukturë të plotë.

Lokali posedon edhe një depo si dhe një banjo.

Poashtu posedon edhe parkingun para lokalit.

Lokali gjendet në rrugen kryesore për në Livoq të Epërm.

Qeraja mujore është 250€.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »