SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen (3 dhomeshe) ne lagjen e spitalit-Mati1!
Çmimi :
€46,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
51367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokacioni i baneses eshte ne lagjen e spitalit, Rr Muharrem Fejza apo ne drejtim te rruges qe te çon per Matiqan.
Banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 76m2.
Banesa ka sallonin se bashku me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, korridor, banjo dhe ballkon nga perendimi.
Ka uje dhe rryme 24h (vendi i vetem ne Prishtine qe ka uje 24h pa nderprerje).
Ne çmim eshte e perfshire kuzhina me elementet perkatese, si dhe nxemja qendrore me sistem Gjerman!!!
çmimi eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Besian
Prishtinë
+38649700665
Rr. Muharrem Fejza (ne lagjen e spitalit) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »