SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet bodrumi me qira
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
ID e produktit :
51370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet bodrumi me qira. Bodrumi gjendet ne lagjen Ulpiana A5 dhe eshte i pershtatshem per 2 persona.
Tel: 044 233934
Informata rreth publikuesit
Burim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »