SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qera, tek Standardi, Bregu i Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
51519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera, tek banesat e Standardit ne Bregun e Diellit.

- 1 dhome gjumi

-sallon me kuzhine

- banjoKompleksi i banesave ofron komoditetin e duhur per jetese, me sistem te pavarur ne ngrohjes dhe infrastruktures percjelleseQmimi:250 euro

Agjensioni Rezidenca :044 173 593, 044 165 616

Email: agjensionirezidenca@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
banesat e Standardit , bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »