SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira te Parku i Qytetit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:57
Madhësia :
43 m²
ID e produktit :
51649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me Qira te Parku i Qytetit

Lokali gjindet afer Pompes Benzines ne Rrug Kryesore.

Siperfaqja 43 m2

Posedon Banjo dhe eshte shum e shpershtatshme per qdo lloj veprimtarie: si psh, zyre, frizere,rrobaqepse, kontabilist etj etj.

Qmimi 250 EuroAgjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Parku i Qytetit-Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »