SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me Qira ne Breg Diellit te Fura Qerimit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:08
Madhësia :
860 m²
ID e produktit :
51679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 075

Lokacioni: afer Fures Qerimi 1

Siperfaqe 860 m2
- Podrumi 200 m2
- Perdhesa 330 m2
- Kati 1 330 m2

- Objekti ka pozite te mire Gjeografike ndodhet ne rrugen kryesore.
- Leshohet me qira edhe me kate ndaras
- Parking per 30 vetura
- Objekti eshte ne gjendje te rregullt dhe ndertim i ri
- Objekti mund te perdoret me hyrje ndaras nga jasht dhe mrena per secilin kat

- Objekti eshte i pajisur me nxemje qendrore
- Objekti posedon Gjenerator (rrym 24 H)
- Uj 24 H
- Sigurim me Alarm 24 H
- Klima

Çmimi 6 Euro per m2 Perdhesa dhe Kati 1
Çmimi 4 Euro per m2 Podrumi

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »