SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze me qira ne lagjen Arberia ish Dragodan.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
51747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohest banesa luksoze me qira ne lagjen Arberia ish Dragodan.
Banesat jan ne kate te ndryshem, kan nga nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe terase.
Banesat po sa jane te mobiluare me mobile te reja, cilsore dhe me te gjitha paisjet shtepiake.
Parkim te mjaftueshem dhe vendin e lodrave per femije.
Çmimi i qirase eshte 450euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »