SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË ULPIANË
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
51768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË ULPIANË, AFËR AAK-ës, KATI 4, ME SIPËRFAQE 43m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, CMIMI 53.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »