SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Kodren e Trimave
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Parking Privat
ID e produktit :
53052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Kodren e Trimave

Lokacioni: te Rruga e Trenit afer Urres 50 M nga Unaza

Renditjet:

- 2 Dhoma

- Banjo

- Koridor

- Dhoma e gjumit mobilohet me 2 shtrata

Ne Çmim jane te perfshira uji dhe mbeturinat

Çmimi 150 EuroAgjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Kodren e Trimave-Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »