SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Germi Perball Kolegjit AUK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
525 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
53053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Germi Perball AUK-ut.


Shtepia gjindet ne udhekryqin e germis, qendër, Sofali.Shtepia ka 525 m2, Kati perdhes lokale ku mund te shfrytezohen si Restorant,

2 kate per banim posedojn 350 m2. Oborri i rregulluar dhe ka 2 pjese ndaras.

E mobiluar ne menyr super moderne.

Qmimi me mareveshjeAgjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Germi-Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »