SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi Luksoze me Qira ne Tokbashqe
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
53055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi Luksoze me Qira ne Tokbashqe


Shtepia gjindet afer Eulexit


Siperfaqja 260 m2


Obori 150m2


Renditjet


Kati 1


- Sallon me Trepezari

- Dhom Gjumit

- Kuzhin

- Banjo

- Koridor


Kati 2


- Dhom Gjumit

- Dhom per femij

- Sallon

- Banjo

- Koridor

- Taras te madhe


Posedon:


- Garazhd per 4 Vetura

- Depo

- Fitnes Gym

- Nxemje Qendrore

- UJ dhe Rym 24 or

- Wifi,Tv

- Ulese per masazh

- Xhakuzi

- Makin per larjen e rrobave

- Makin per larjen e eneve

- Aparati per cafe


- Pamjen shum te mir


- Shtepia super luksoze


- Leshohet vetem per nderkombetar


- Ne qmim jane te perfshira te gjitha shpnezimet


Qmimi 1500 Euro


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Tokbashqe-Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »