SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
53073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Qeder, perballe Parlamentit. Eshte ndertim i ri. Ka dhome dite me kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar, ka rezervuar uji dhe pamje nga sheshi / busti i Skenderbeut. Ndertesa eshte e pajisur me lift funksional.
Cmimi per kontrate afatshkurte eshte 300 euro, ndersa per kontrate afatgjate ka mundesi per marreveshje.
Kontakt: 049555349
Informata rreth publikuesit
Rrahman
Prishtinë
qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »