SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
ID e produktit :
53209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E STANDARDIT, KATI 2, MË SIPËRFAQE 81.20m2, MË 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, TRAPEZARI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 82.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »