SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
53493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugën : "Xhavit Mitrovica" (afer teatrit "Dodona") NR:6Apartmenti ka 65 meter katrore dhe është ne katin e parë me pamje te mirë .Organizimi i baneses: - 1 dhome te dites + kuzhine - 1 dhome te gjumit - 1 banjo - koridor - 1 ballkonë- Apartmenti është i mobiluar dhe i pajisur me produkte moderne .- Apartmenti ka ujë 24 orë ne ditë te garantuar me rezervar prej 1000 Litra.- i
Informata rreth publikuesit
ProHome Group
Prishtinë
044277987
DODONA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »