SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOMPLEKSI TURISTIK “RADHIMA 1” ORIKUM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
Madhësia :
3.35 m²
ID e produktit :
53495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Eshte vetem 800 ml larg portit te jahteve turistike te Orikumit.
-Eshte me siperfaqe prej 15.237 m2 truall, dhe me perspektive per 30.000 m2. Ne siperfaqen prej 15.237 m2 ndertimet do te zene nje siperfaqe prej 3.350 m2, ndersa pjesa tjeter prej 11.887 m2 do te jene rruge, trotuare, gjelberim, pishina, parkime dhe sheshe lojrash.
-Do te funksionoje si nje kompleks me funksion unik i rrethuar me dy porta.
-Kompleksi do te jete transparent, teper funksional me shume drite dhe ajer.
-Do te jete i kompozuar ne tre kategori ndertimi te harmonizuara ndermjet tyre.
-Do te kete nje qender te rrethuar nga kater banesa kater kateshe me nga dy shkalle seicila dhe me nga tre apartamente ne kat per seicilen shkalle me siperfaqe nga 43 m2 deri ne 93 m2 dhe lartesi 3,06ml, apartamentet do te jene garsioniera dhe me nje dhome fjetje.
Informata rreth publikuesit
ProHome Group
Prishtinë
044277987
Radhime Orikum Shqiperi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »