SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në Shitje
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
53496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne Shitje Perball Oazes 92 m2
Ndertim i vjeter me dokumentacione ne rregull (e mobiluar komplet)
Kati i III, Sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, koridor dhe 2 ballkona.
çmimi 105 000 euro.
Informata rreth publikuesit
ProHome Group
Prishtinë
044277987
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »