SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli prej 300m2
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
53508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli në rrugën e Llapit (Rrugë për Kolovicë). Trualli I ka 3 ari dhe ka lejen e ndërtimit për P+2 dhe 300m2(Lokal+Banim) dhe është skaj rrugës në gjatësi prej 14m. Postuar nëpërmjet celularit.
Numri Mobil:049197-441
Informata rreth publikuesit
Abdulkadir
Prishtinë
+37744238631
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »