SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Emshir
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
320 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
53509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Emshir

Lokacioni: 30 M Larg Banesave Nartelit

Siperfaqja: 320 m2

Shtepi 3 Katshe

Renditjet:

- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- 4 Dhoma Gjumit
- Biblotek
- 2 Ballkona

Posedon:

- Podrum ku perfshihen 5 dhoma gjumit dhe banjo
- Garazhd per vetur
- Nxemje qendrore ( funksionon me rrym, dru,pelet )
- Obor 2.5 ari

- Shtepia mobilohet ne menyr super moderne ( sipas deshires se klientit )

Çmimi 1300 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Emshir-Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »