SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 160m2 dhe 5 ari truall ne Vushtrri
Çmimi :
€79,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
Viti i ndërtimit :
2002
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
53513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në periferi të qytetit të Vushtrrisë në një lagje të re, rreth 500 metra larg magjistrales Prishtinë-Mitrovicë, rruga: Shote Galica. Shtëpia ka sipërfaqe prej 160 m2 dhe 5 ari truall. Shtëpia është komplet e mobiluar dhe i plotëson të gjitha kushtet për banim.
Informata rreth publikuesit
Gentiana
Vushtrri
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »